Lego Duplo Wild Animals of the World 10975

New
LegoSKU: 130296

Barcode: 5702017153728


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 16,999 Lek

Përshkrim

Merrni fëmijën tuaj parashkollor në një udhëtim nëpër botë për të zbuluar krijesat që banojnë në 7 kontinente me grupin LEGO DUPLO Animals of the World (10975). Një grup lojërash emocionuese me një tullë zanore (të përfshira bateritë) dhe një rrogoz të palosshëm që riprodhon hartën e botës. Seti përmban 22 kafshë lodrash të ndryshme në habitatin e tyre natyror, është plot me detaje origjinale dhe u ofron fëmijëve të moshës 2 deri në 5 vjeç shumë mundësi për të mësuar përmes lojës.
Shumë kafshë të egra, bimë për të ndërtuar dhe vende për të eksploruar. Fëmijët do të mësojnë për pandat në Azi, për luanët në Afrikë, për drerët në Evropë, për alpakën në Amerikën e Jugut, për koalën në Australi, për pinguinët në Antarktidë ... dhe më shumë! Seti LEGO DUPLO përfshin gjithashtu një tullë zanore, e cila riprodhon zhurmat reale të xhunglës dhe tingujt e kafshëve, si dhe një rrogoz tredimensionale me një hartë botërore. Mundësi të pafundme lojërash dhe mësimi me këtë set fantastik LEGO DUPLO.
Ky grup lojërash me një hartë të botës, kafshë lodrash, pemë, lule dhe bimë, u mundëson fëmijëve të ndërtojnë dhe të luajnë me faunën e planetit, duke zhvilluar aftësitë e tyre njohëse dhe dëshirën për të njohur vende të reja, ndërsa ndajnë argëtimin me fëmijët. . prindërit. Një ide e mrekullueshme dhuratë për ditëlindje apo Krishtlindje, e përshtatshme për fëmijët e moshës 2 deri në 5 vjeç që e duan natyrën e egër dhe vendet për të eksploruar.

World Map Playmat është 99 cm i gjerë dhe 50 cm i thellë.
Përmban 142 copë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi