Lego Duplo Wild Animals of Azia 10974

New
LegoSKU: 130297

Barcode: 5702017153704


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,999 Lek

Përshkrim

Ndërtuesit e vegjël mund të eksplorojnë dhe të mësojnë për jetën e egër aziatike me grupin e lodrave të kafshëve LEGO DUPLO Wild Animals of Asia (10974) për të vegjlit dhe fëmijët e moshës 2+. Kjo lodër edukative parashkollore është e mbushur me detaje argëtuese plus figura të mahnitshme lodrash të kafshëve për të rritur dhe fëmijë për t'i ndihmuar të vegjlit të shkojnë të egër rreth jetës së egër!
Çdo fëmijë me interes për kafshët do të magjepset nga mundësitë e pafundme të lojës që gjenden në këtë rekreacion plot argëtim dhe të detajuar të mjedisit të jetës së egër të Azisë. Është shtëpia e lodrave të elefantëve të rritur dhe foshnjave, pandave dhe tigrave, një majmuni, 2 zogjsh dhe 2 pandave të kuqe, si dhe bambu dhe një pemë me lule qershie dhe një rrogoz 3-dimensionale të palosshme. Ekziston edhe një tullë zanore që lëshon zhurma realiste dhe tinguj kafshësh për të angazhuar fëmijët e vegjël dhe për t'i dhënë jetë kohës së lojës.
Të gjitha grupet e kafshëve LEGO DUPLO janë të dizajnuara me mjeshtëri me rrëfime argëtuese, ngjyra të ndezura, karaktere të ndryshme dhe shumë detaje për t'i dhënë nxënësit tuaj të vogël një fillim të MADH në jetë. Prindërit mund të ndajnë momente të çmuara zhvillimi pasi lodrat e kafshëve LEGO DUPLO për të vegjlit dhe fëmijët 2+ vjeç vendosin argëtim të hapur, vetë-shprehje dhe eksplorim të gëzueshëm në duart e fëmijëve të vegjël.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi