Lego DC Comics Batmobile Tumbler 76240

LegoSKU: 129693

Barcode: 5702017100104


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 34,999 Lek

Përshkrim

Ikni botës reale për GOTHAM CITY ndërsa ndërtoni Tumbler Batmobile, projekti i përsosur për krijuesit e modeleve të rritur dhe adhuruesit e kulturës së librave komik.

Numri i modelit LEGO®: 76240 - për moshat 18 vjeç e lart.

Përmban një nga automjetet më ikonike të kinemasë, një model magjepsës me tulla LEGO të krijuar me të rriturit në mendje - LEGO DC Batman Batmobile Tumbler.
Makina mbresëlënëse e modelit Batman kap stilin ikonik të makinës së gatshme për betejë dhe kundër krimit nga filmat "The Dark Knight Trilogy".
Ky model i ekranit kolektiv ofron arratisje që lehtëson stresin ndërsa 2049 tulla LEGO shndërrohen ngadalë në Tumbler spektakolar.
Nëse jeni një adhurues i rritur i Batman-it ose entuziast i modeleve të kopjeve, kjo makinë e ndërtuar është projekti i përsosur për ndërtimin dhe shfaqjen për ju.
Përfshin personazhet klasikë të filmit, minifigurat ikonike LEGO Batman dhe The Joker, që do të bëhen një pjesë e koleksionit të kujtimeve të Batman.
I shfaqur mbi një bazë të fortë, ky rikrijim i një prej automjeteve më të paharrueshëm të kinemasë sigurisht që do të tërheqë komente admiruese.
Përfshin 2049 copë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi