Lego City Double Loop Stunt Arena 60339

New
LegoSKU: 130309

Barcode: 5702017162089


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 17,999 Lek

Përshkrim

Sillni shfaqjen në qytet me grupin dinamik LEGO City Stuntz Stunt Arena (60339), i mbushur me rekuizita dhe pajisje të mrekullueshme. Fëmijët e moshës 7 vjeç e lart mund të krijojnë shumë marifete me 2 motoçikletat lodër portokalli dhe vjollcë "load and go", një kamion përbindësh me rampë, një hyrje me hark, një lak, një gjarpër kërcënues me një pamje të çastit dhe një rreth zjarri; plus shumë aksesorë të mrekullueshëm si një kioskë, një stendë spektatorësh me një tullumbace në formë gjarpri, një kokosh, një pije dhe një videokamerë. Thjesht shtoni 7 minifigurat LEGO, duke përfshirë 2 motorçiklistë origjinalë, për të krijuar shumë aventura fantazi plot me kërcime të pamatura!

Përjetoni aksionin emocionues me LEGO City Stuntz Stunt Arena. Ndizni motoçikletën lodër "ngarkoni dhe shko", fluturoni në platformën e lëshimit të kamionit përbindësh dhe kaloni nëpër flakë, merrni një lak dhe shmangni kafshimin e gjarprit me një rrotë të madhe! Pastaj ai sfidon përsëri gravitetin për një dalje perfekte nga rrethi i zjarrit, ndërsa kameramani filmon veprimin me kamerën e tij anash platformës. Ky grup vjen me udhëzime ndërtimi të thjeshta për t'u ndjekur, kështu që fëmijët mund të përjetojnë emocionin e krijimit të lodrave të tyre LEGO për një përvojë argëtuese ndërtimi.

Ky grup LEGO City Stuntz i vendos shoferët e rinj në qendër të aksionit me automjete dhe struktura realiste, të mbushura me veçori - ideale për të frymëzuar luajtjen e roleve. Një ide e shkëlqyer dhuratë për djemtë dhe vajzat e moshës 7 vjeç e lart, të cilët janë adhurues të kamionëve dhe motoçikletave përbindësh lodrash.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi