Orkide e Koleksionit Botanik Lego 10311

New
LegoSKU: 130154

Barcode: 5702017224336


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,999 Lek

Përshkrim

Shijoni një projekt ndërtimi të kujdesshëm dhe krijoni një ekran të bukur bimësh për shtëpinë tuaj me këtë projekt ndërtimi model LEGO Orkide (10311) për të rritur. Merrni kohën tuaj duke krijuar të gjitha detajet e luleve të bardha dhe rozë dhe vazo. I frymëzuar nga një orkide e vërtetë, modeli ka 5 gjethe në bazë dhe 2 rrënjë ajri endacakë për të krijuar një ekran autentik. Ndërtoni vazon blu me flakë dhe mbusheni me elementët LEGO ngjyrë kafe për të rikrijuar përzierjen e lëvores në të cilën do të rritet një orkide e vërtetë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi