Tastiera Redragon Diti K585 RGB

RedragonSKU: 121411

Barcode: 6950376774385


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,499 Lek

Përshkrim

Tastiera K585 shpëton nga këta çelësa shtesë dhe ruan ato më të dobishmet në një paketë të hollë dhe portative. Të gjithë tastet e veprimit të tastierës janë në një vend të përshtatshëm. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për çelësat e gabuar. Klikimi i mprehtë i prekshëm i OUTEMU Blue Switches ju lejon të zotëroni ritmin e fushës së betejës dhe t'ju bëjë MV. Me 7 çelësa makro të programueshëm, lidhja e komandave të shumta dhe aktivizimi i tyre në çast është i thjeshtë dhe i shpejtë. Cakto goditje të vetme ose të shumëfishta në çdo çelës makro për të kursyer kohë të çmuar në mes të betejës. 5 modalitete me ndriçim të pasëm RGB mund të zgjidhen me 16,8 milionë ngjyra. Efektet e lavdishme dhe të mahnitshme të ndriçimit lejojnë që drita e fitores të bëjë kërdi në errësirë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi