Kufje Redragon Scylla H901

RedragonSKU: 117682

Barcode: 6950376750648


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,699 Lek

Përshkrim

Kufjet e lojërave Redragon Scylla janë të shkëlqyera për një lojtar të ri që kërkon cilësi të shkëlqyeshme pa e prishur bankën. Scylla jep tingull të pastër kristal me reduktim të shkëlqyeshëm të zhurmës. Mikrofoni i gjithanshëm ofron teknologji të optimizuar të anulimit të zhurmës dhe jehonës për bisedën tuaj zanore gjatë sesioneve të lojërave

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi