Kufje Redragon H350 Pandora RGB Wired H350RGB

New
RedragonSKU: 130247

Barcode: 6950376779083


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,499 Lek

Përshkrim

Pads veshi me shkumë memorie, drejtues 50 mm, mikrofon i shkëputshëm, kufje me shumë platforma, funksionon me PC/PS4 dhe Xbox One, Nintendo Switch - E zezë
Kufje lojërash me tela Redragon H350 Lamia RGB - Tingull rrethues 7.1 - Mbushëse veshi me shkumë memorie - Drejtues 50 mm - Mikrofoni i shkëputshëm - Kufje me shumë platforma - Punon me PC/PS4, Nintendo Switch

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi