Kufje Razer BlackShark V2 X me shumë platforma me tela të bardhë RZ04-03240700-R3M1

New
RazerSKU: 130213

Barcode: 8886419379836


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,399 Lek

Përshkrim

Drejtues Razer TriForce 50 mm për performancë audio të nivelit të lartë: Dizajni ynë i ri dhe më i avancuar e ndan drejtuesin në 3 pjesë për akordimin individual të niveleve të larta, mesatare dhe të ulëta—duke prodhuar audio më të ndritshme, më të qartë me ngritje më të pasura dhe ulje më të fuqishme. Anulimi i avancuar i zhurmës pasive për fokus të pandërprerë: Qoftë turma apo pajisja juaj, kufjet e forta të mbyllura mbulojnë plotësisht veshët tuaj për të parandaluar rrjedhjen e zhurmës në kufjet tuaja, me jastëkët e saj që ofrojnë një mbyllje më të ngushtë për më shumë izolim të zërit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi