Kufje OTL - Kufje Pokemon Pokeball Pink

New
OTLSKU: 130571

Barcode: 5055371623742


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,499 Lek

Përshkrim

Këto kufje për fëmijë janë krijuar për të dëgjuar muzikë, për të parë filma dhe për të luajtur lojëra, këto kufje janë kufizuar në 85 dB dhe janë testuar/kaluar si të përshtatshme për fëmijët e moshës 3 - 7 vjeç. Këto kufje mund të përdoren me të gjitha pajisjet tuaja të preferuara duke përdorur një fole universale 3,5 mm. (p.sh. përdorni me iPad, iPod, Tablet, lojëra në dorë, pajisje mësimore, luajtës portativ DVD, 2Ds XL dhe Nintendo switch). Përmban shirit të rregullueshëm të mbushur me jastëkë veshësh me prekje për rehati.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi