Fisher Price Tigger

MattelSKU: 129932

Barcode: 194735056415


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,249 Lek

Përshkrim

Adhuruesit e Disney mund të afrohen dhe të përqafohen me figura prej pelushi të frymëzuara nga personazhet e tyre të preferuar, si Tigger nga Winnie the Pooh!
• Kjo kukull e butë Your Friend Tigger është 12 inç e gjatë dhe është bërë me pëlhura premium, duke e bërë argëtuese për t'u mbajtur dhe për t'u strukur.
• Veçoritë argëtuese i japin jetë personazhit klasik - shtrëngoni dorën e lodrës prej pelushi për ta parë atë të kërcejë lart e poshtë ndërsa tund krahët.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi