Fisher Price Imaginext Lion's Kingdom Castle 2021 Gri dhe Blu

New
MattelSKU: 130495

Barcode: 194735009640


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,699 Lek

Përshkrim

Fëmijët parashkollorë mund të marrin pjesë në betejat epike mesjetare duke mbrojtur Kështjellën e Mbretit Luan të Imaginext nga Fisher-Price. Fortifikimet me rënie, kulla e palosshme, biruca dhe putrat e luanit që kapin dhe rrëzojnë armiqtë janë vetëm disa nga veçoritë unike që ju vënë në kontroll të plotë të veprimit. Bashkohuni me ekipin e kalorësve kuq dhe blu nga seria Imaginext Castle për të luajtur betejën. (Figurat shiten veçmas, sipas disponueshmërisë).

Luaj beteja epike mesjetare me këtë grup Imaginext që është plot argëtim dinamik.
Rrotulloni dhe shtypni disqet e fuqisë për të sjellë në jetë veprimin. Karakteristikat unike përfshijnë fortifikime të ulura, një kullë të palosshme dhe putrat e luanit për të kapur dhe goditur sulmuesit.
Zbuloni dy anët e lojës, duke përfshirë derën trap dhe birucën në pjesën e pasme të kështjellës
Kompleti përfshin 1 figurë mbreti, një fron dhe 2 aksesorë lufte
Për fëmijët nga 3 deri në 8 vjeç.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi