Fisher Price DC League of Super Pets Multi-Pack

New
MattelSKU: 130460

Barcode: 194735051267


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,899 Lek

Përshkrim

Fëmijët mund t'i përshtaten këlyshëve për argëtim të zjarrtë të luftimit të krimit me këtë Paketim Multi-Figure të Super-Pets të DC League nga Fisher-Price. Ky grup figurash përmban 6 personazhe nga filmi, duke përfshirë qentë Super-Hero Ace the Hound dhe Krypto the Superdog, PB derr, Chip ketri, Pigasus derr gini fluturues dhe derrin zuzar, Lulu! Fëmijëve do t'ju pëlqejë të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga filmi me këto figura të adhurueshme të lakmueshme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi