Fisher Price DC League of Super Pets Disk Launch Ace

New
MattelSKU: 130458

Barcode: 194735051304


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,999 Lek

Përshkrim

Këto pako me figura dinamike ju lejojnë të keni super kafshën tuaj të preferuar të kombinuar me një veprim mekanik argëtues dhe të fuqishëm!

Ace hedh diskun e tij për të thyer paletën në disa pjesë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi