Figura Star Wars The Last Jedi Rey 30cm

Kurseni 30%
HasbroSKU: 117890

Barcode: 5010993370849


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,679 Lek Çmimi i rregullt2,399 Lek

Përshkrim

Më në fund, Rey ka gjetur Luke Skywalker, Mjeshtrin e fundit Jedi në galaktikë. Duke shpresuar të gjejë një hero të legjendës, ajo duhet të çmësojë atë që ka mësuar ndërsa Skywalker sfidon pritshmëritë e saj. Fëmijët mund të imagjinojnë krijimin e aksionit të tyre Star Wars me këtë figurë Rey (Trajnim Jedi) 12 inç! Kjo figurë e lartë përmban dizajn të frymëzuar nga filmat dhe vjen me një aksesor të frymëzuar nga personazhet për lojë argëtuese me figura. Zgjero dhe përmirëso çdo koleksion me figura, automjete dhe më shumë nga Star Wars!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi