Figura Funko Pop! Televizioni Vinyl 1212: Hawkeye Kate Bishop

New
FunkoSKU: 130079

Barcode: 889698594813


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,199 Lek

Përshkrim

Nga Marvel's Hawkeye është Kate Bishop si një pop i stilizuar! vinyl bobblehead nga Funko! Figura është rreth 4 inç e gjatë dhe vjen në një kuti të ekranit të dritares. Shikoni figurat e tjera Hawkeye nga Funko! Mblidhni të gjitha!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi