Kufje OTL - Pokemon Pikachu TWS Earpods

OTLSKU: 129741

Barcode: 5055371624008


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,799 Lek

Përshkrim

Pika, Pika! Duhet t'i kap të gjithë!
Këto kufje të adhurueshme Pokémon Pikachu TWS janë shoqëruesi i përsosur me valë për një mjeshtër Pokémon!

Këto kufje të vogla, të lehta TWS ofrojnë një përvojë të plotë, të pasur dhe të qartë audio me bas të thellë, mes të butë dhe lartësi të pastra kristal. Shijoni një përvojë premium zëri me teknologjinë Bluetooth V5.0 në çdo kufje. Këto kufje me valë janë perfekte për udhëtime, udhëtime dhe ushtrime. Kutia e karikimit USB e tipit C siguron deri në 6 orë kohë dëgjimi me 3 karikim të mëtejshëm. Zgjidhni midis dy madhësive të veshëve të buta silikoni (të vogla dhe të mëdha) për të dhënë një përshtatje të personalizuar / krijuar një vulë akustike për një përvojë dëgjimi edhe më zhytëse.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi