Kufje OTL - DC Comics Superman TWS Earpods

OTLSKU: 129740

Barcode: 5055371624329


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,799 Lek

Përshkrim

DC Comics Superman TWS Earpods
SKU: DC0880
Bëhuni njeriu i çelikut me këto kufje fantastike të ndritshme dhe shumëngjyrëshe Superman TWS!

Këto kufje të vogla, të lehta TWS ofrojnë një përvojë të plotë, të pasur dhe të qartë audio me bas të thellë, mes të butë dhe lartësi të pastra kristal. Shijoni një përvojë premium zëri me teknologjinë Bluetooth V5.0 në çdo kufje. Këto kufje me valë janë perfekte për udhëtime, udhëtime dhe ushtrime. Kutia e karikimit USB e tipit C siguron deri në 6 orë kohë dëgjimi me 3 karikim të mëtejshëm. Zgjidhni midis dy madhësive të veshëve të buta silikoni (të vogla dhe të mëdha) për të dhënë një përshtatje të personalizuar / krijuar një vulë akustike për një përvojë dëgjimi edhe më zhytëse.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi