Kukulla Na! Na! Na! Surprise Teens Doll-Parker Scorch 1

MGASKU: 128316

Barcode: 1003505157552


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve Lek4,799ALL

Përshkrim

Mirë se vini në stilet e jetesës së pelushit dhe magjepsës. Ne kemi një vend të butë për një modë të shkëlqyer, kështu që nëse jemi të varur me miqtë tanë ose duke ecur në tapetin e turbullt, ne gjithmonë dukemi më mirë. Sepse ne jemi të egër për stil. Na Na Na Surprise Adoleshentët janë kukulla të modës së butë 11" me cilësi të lartë, me kaq shumë personalitet dhe stil magjepsës. Parker Scorch është frymëzuar nga një dragua. Ai ka flokë të ftohtë, të zinj dhe detaje të printuara të fytyrës dhe veshjeve. Ai vjen me paketim të ri kuti dritareje për të treguar të gjitha detajet cilësore. Ai ka një kapele të zezë, modë veshjesh në rrugë dhe goditje të freskëta. Bën një dhuratë të përsosur! Ai përfshin gjithashtu një etiketë me emrin e tij, ditëlindjen dhe pak rreth tij. Mblidhni të gjitha 5 modën e bukur dhe të butë për adoleshencë kukulla.
Kukullat dhe grupet e lojërave të modës së butë Na Na Na Surprise janë për koleksionistë dhe fëmijë - vajza dhe djem 5 deri në 10 vjeç e lart, të cilët janë fashionistë të frymëzuar nga kafshët, të cilët janë të mëdhenj në miqësi, përrallë dhe gjithçka komode, të butë dhe të paqartë, duke përfshirë pelushin lodra kafshësh, surpriza dhe veshë të lezetshëm të kafshëve në gjithçka! Si dhurata për ditëlindje dhe dhurata për çdo rast të veçantë, kukulla prej pelushi dhe magjepsëse Na Na Na Surprise, grupe kukullash elegante dhe aksesorë të lezetshëm ofrojnë të gjitha ndjesitë dhe orët e lojërave të shtirura sociale dhe imagjinative me vëllezërit e motrat dhe miqtë! Nga MGA Entertainment, krijues të modës LOL Surprise dhe kukullave koleksioniste, kukullave të modës Rainbow High, kukullave të modës Na Na Na Surprise, kukullave të modës Bratz, kukullave të modës Dream Ella të MGA, kukullave për fëmijë Glitter Babyz të MGA, kukullave Lalaloopsy, koleksionit Poopsie Surprise, Poopsie Slime, Kukulla dhe koleksione për fëmijë Born Surprise, lodra për fëmijë Little Tikes dhe shumë marka të tjera të preferuara.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi