Karta MicroSDHC 16 GB SanDisk Ultra Android + Përshtatës SD + Aplikacioni i Zonës së Memories 98Mb/S A1 C10 Uhs-I [16134]

SanDiskSKU: 118527

Barcode: 619659161347


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,099 Lek

Përshkrim

Menaxhoni kujtesën tuaj në telefonin tuaj - në kartën tuaj - në cloud. Aplikacioni i ri SanDisk® Memory Zone 3.0 ju ofron më shumë funksionalitet dhe kombinon shërbimet më të njohura të menaxhimit të kujtesës në një. (shfletuesi i skedarëve, kopje rezervë, kompresimi i skedarëve*, media player i integruar). Një vend për të: maksimizuar kujtesën e telefonit tuaj, për të mundësuar që pajisja juaj Android të funksionojë më shpejt, të gjeni lehtësisht përmbajtjen tuaj sipas llojit të skedarit me një ndërfaqe grafike të përdoruesit të lehtë për t'u përdorur. Lironi hapësirë duke shkarkuar skedarët në një disk SanDisk Ultra® Dual USB ose microSD™ kartelë. Rezervoni automatikisht fotot, videot dhe muzikën. Pamja e përmbledhur e përmbajtjes suaj (e re në versionin 3.x) Organizoni automatikisht përmbajtjen në vendet e ruajtjes (telefon, kartën microSD, renë kompjuterike, Diskun e dyfishtë USB) në një pamje të vetme.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi