Kabllo Platinet Universal 2 në 1-Micro USB dhe priza ndriçimi Iphone 5/6 E zezë [42870]

Kurseni 30%
PlatinetSKU: 115290

Barcode: 5907595428705


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 419 Lek Çmimi i rregullt599 Lek

Përshkrim

Kabllo Platinet Universal 2 në 1-Micro USB dhe priza ndriçimi Iphone 5/6 E zezë [42870]

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi