Paketa Razer Power Up V2 Mouse Deathadder Tastierë thelbësore Cynosa Lite MousePAD Gigantus V2 Large RZ85-02742900-B3P1

New
RazerSKU: 130204

Barcode: 8886419319702


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 19,299 Lek

Përshkrim

Set i tastierës dhe miut RGB i Razer Power Up Gaming Bundle V2.

Ai përdor teknologjinë e membranës, si shumica e tastierave konvencionale në treg. Ndryshe nga ajo mekanike, tastiera me membranë është e heshtur pasi nuk ndihet shumë kur shkruani dhe zakonisht është më ekonomike. Si një madhësi e plotë, ajo ka të gjithë tastet e një tastierë standarde së bashku me numrat në anën e djathtë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi