Çantë shpine Laptop Tigernu T-B3920 15.6" E zezë

TigernuSKU: 129954

Barcode: 6928112307180


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,499 Lek

Përshkrim

Çanta / çanta e shpinës elegante portative Tigernu është projektuar në një stil minimalist. Bërë nga materiale rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lagështisë.
Në ndarjen kryesore të çantës së shpinës ka tre xhepa të mëdhenj (duke përfshirë dy zinxhirë) dhe një hapësirë për paketimin e gjërave thelbësore.
Në pjesën e përparme të çantës së shpinës ka dy xhepa për gjëra të dobishme (me zinxhir), duke përfshirë një ndarje shtesë brenda.
Në anën e pasme të çantës së shpinës ka një xhep të butë për laptop deri në 14.1”, i cili hapet vetëm në njërën anë (ana më e gjatë e çantës së shpinës).
Çanta e shpinës ka rripa të butë shpatullash të lidhura me kopsa të forta metalike. Çanta e shpinës ka gjithashtu dy doreza të rehatshme, kështu që mund ta mbani në dorë (në dy mënyra), dhe mund ta fshehni rripin nën murin e pasmë të çantës së shpinës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi