Xbox One WWE 2K Battlegrounds Standard Edition

Save 15%
2K GamesSKU: 124341

Barcode: 5026555364164


Price:
Sale price 764 Lek Regular price899 Lek

Description

Bota e WWE është fushëbeteja jote me të gjithë Superstarët dhe Legjendat e WWE të cilët ndeshen në mjedise interactive nëpër botë. Luftoni me, ose kundër miqve të tu në ringun tënd të preferuar online ose offline me një arsenal lëvizjesh të ekzagjeruaram aftësi speciale dhe rritje të fuqisë të papara, duke përfshirë Steel Cage, Royal Rumble, Fatal Four Ëay, etj. Jeni gati të hyni në ring?

You may also like

Recently viewed