Xbox One Fast & Furious Crossroads

Bandai NamcoSKU: 124241

Barcode: 3391892009149


Price:
Sale priceLekë 3,499

Tax included Shipping calculated at checkout

Description

Initial Release Date 8/7/2020.

Bëhuni gati për veprime dhe aksione të shpejta, kinematike në një kapitull të ri të sagës së njohur Fast & Fourious, teksa ndiqni një sindikatë krimi ndërkombëtare dhe shkatërroni frenat e planeve të tyre. Me pajisje vjedhjeje dhe momente të tejmbushura me adrenalinë, vende ekzotike, makina, dhe heronj nga filmi, Fast & Fourious Crossroads të vendos mu në qëndër të aksionit.

You may also like

Recently viewed