PS4 Project Cars 3

Save Lekë 600
Bandai NamcoSKU: 124244

Barcode: 3391892011937


Price:
Sale priceLekë 5,399 Regular priceLekë 5,999

Tax included Shipping calculated at checkout

Description

Initial Release Date 8/28/2020.

Kjo lojë e re me makina sjell gjithcka nga ato që presin fansat: mbi 200 modele makinash nga markat më të njohura të makinave në botë, pista të reja (përfshirë Interlagos në Brazil dhe rrugët me shumë kthesa në Toscana), si dhe një modul të ri karriere e cila nis si një garues në garat e fundjavës dhe mbaron si një legjendë garimi. Ka gjithashtu përmirësime të reja të makinave, opsione të personalizimit të shoferit dhe makinave, dhe asistencë të përmirsuar për lojtarët e rinj në lojë.

You may also like

Recently viewed