Headset Redragon Pandora H350 RGB - Albagame
Headset Redragon Pandora H350 RGB - Albagame
Headset Redragon Pandora H350 RGB - Albagame

Headset Redragon Pandora H350 RGB

Redragon H350 Pandora USB+3.5mm Aux RGB Gaming Headset features RGB backlighting, its dynamic and static RGB backlit...
Vendor: Redragon
Barcode: 6950376781031
SKU: 125576
Availability: In Stock
Product Type: Headset & Sound System
Lek 3,299
Lek 3,299
Please hurry! Only 2 left in stock
Subtotal: Lek 3,299
10 customers are viewing this product

Shipping

Learn More.

Returns

Learn More.
Headset Redragon Pandora H350 RGB - Albagame

Headset Redragon Pandora H350 RGB

Lek 3,299

Headset Redragon Pandora H350 RGB

Lek 3,299

Related Products

Recently Viewed Products

Cursor
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299
Example product title
Lek 3,299
Lek 3,299

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Egin Telha

Going good so far love them , cheap and great gaming headset for those who don't want to spend much on them , good mic quality and hearing , earcups are fine I haven't tried out the RGB but it looked pretty cool , the cables it has for connecting to PC and console are abit long but overall it's good would recommend!

M
Mario Mecaj
Kufje te shkelqyera per cmimin qe kane!

Keto kufje duhet ti blini patjeter neqoftese nuk keni nje buxhet shume te madh ose nuk doni te harxhoni shume. BASS shume shume i mire dhe ze mjaftueshem i larte jane pak te renda por qe mund te mesohesh lehte. Kam disa muaj qe i perdor dhe nuk kam asnje verejtje. RGB eshte shume smooth dhe nuk ngec absolutisht ne asnje moment. I vetmi problem qe kane eshte kabulli i cili shpesh ngaterrohet por asnje llooj problemi tjeter. Mikrofoni ka nje kualitet shume te larte por mund te kishte edhe me mire! I rekomandoj tek te gjithe gamersat si PC dhe PS ose XBOX!!!!