Headset Logitech H340 USB

Save Lekë 658
LogitechSKU: 123693

Barcode: 5099206038844


Price:
Sale priceLekë 5,841 Regular priceLekë 6,499

Tax included Shipping calculated at checkout

Description

Sillni përvojën tuaj të të dëgjuarit në një tjetër nivel me kufjet Logitech H340. Ky model me tel me dy veshë është i pajisur me një mikrofon të besueshëm të integruar dhe është në dispozicion në ngjyrë të zezë. Dizajni i tij i kupës së veshit (mbi vesh) siguron një rehati optimale dhe cilësi të mirë. Përveç kësaj, kufjet vijnë me një kabllo 5.9 ft.

You may also like

Recently viewed