Backpack Laptop Tigernu T-B3269 15.6" Black

Save 25%
TigernuSKU: 123715

Barcode: 6928112308378


Price:
Sale price 3,449 Lek Regular price4,599 Lek

Description

Paketa e papërshkueshme nga uji Tiger është bërë nga materiali oxford, falë të cilit është i lehtë dhe i qëndrueshëm. Designedshtë projektuar në mënyrë ergonomike, duke ulur presionin mbi supe. Ka një portë unike për karikim USB dhe aftësinë për të rregulluar rripat. Paketa e shpinës ka një ndarje të fshehur për ruajtjen e sendeve me vlerë.

You may also like

Recently viewed