Xbox One UFC 3

Kurseni 15%
EA GamesSKU: 118400

Barcode: 5030931121609


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,124 Lek Çmimi i rregullt2,499 Lek

Përshkrim

EA SPORTS™ UFC® 3 revolucionarizon lëvizjen autentike luftarake me Real Player Motion Tech, një teknologji e re animacioni që ofron lëvizjen atletike më të përgjegjshme dhe autentike në lojërat sportive. Çdo goditje, goditje, bllokim dhe kundërvënie është rikthyer dhe rindërtuar në teknologjinë më të fundit të kapjes së lëvizjeve për t'u dukur dhe ndjerë e gjallë dhe e përgjegjshme, duke ofruar një përvojë luftimi më konkurruese. Në modalitetin GOAT Career Mode, lojtarët duhet të krijojnë zhurmë luftarake për të fituar fansa, të fitojnë para për t'u stërvitur në palestra të reja dhe të krijojnë rivalitete të nxehta me luftëtarët e tjerë për të tërhequr vëmendjen e botës. Mënyra se si promovoni jashtë tetëkëndëshit ka rëndësi po aq sa edhe mënyra se si performoni brenda tij ndërsa përparoni për t'u bërë më i madhi i të gjitha kohërave.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi