Xbox One Marvels Midnight Suns

Pre-Order

Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,749 Lek

Përshkrim

ERRI BIEN. TË NGRIHESH!

TI JE GJUETARI, NJË VRASËS LEGJENDAR DEMONI ME NJË TË KALUARË MISTERIOZE...DHE SEKRETET QË DUHET ENDE TË ZBULONI.

Kur Lilith demonike dhe turma e saj e frikshme bashkohen me ushtritë e liga të Hidrës, është koha për të shpalosur anën e errët të Marvel. Si Gjuetari, misioni juaj është të drejtoni një ekip të pamundur të Super Heronjve me përvojë dhe luftëtarëve të rrezikshëm të mbinatyrshëm drejt fitores. A munden legjendat si Doctor Strange, Iron Man dhe Blade të lënë mënjanë dallimet e tyre përballë një kërcënimi apokaliptik në rritje? Nëse do të shpëtoni botën, do t'ju duhet të krijoni aleanca dhe të drejtoni ekipin në betejë si Diejtë e Midnight Legjendar.

  • PËRVOJENI ANËN MË TË ERRËRT TË MARVEL . Ngrihuni kundër Lilith-it dhe ushtrisë së saj të krimit ndërsa përjetoni një histori thellësisht personale që ju vë në qendër të saj si The Hunter, heroi i parë origjinal i personalizueshëm në universin Marvel. Përballë aleatëve të rënë dhe fatit të botës në rrezik, do të varet nga ju që të ngriheni kundër errësirës!

  • UDHËHEQNI HEROJN NGA TË GJITHA UNIVERSIT MARVEL. Luftoni zjarrin me zjarrin e ferrit dhe drejtoni një ekip të pamundur super heronjsh me përvojë dhe luftëtarësh të rrezikshëm të mbinatyrshëm nëpër The Avengers, X-Men, Runaways dhe më shumë. Rezistojini korrupsionit të Lilith-it dhe përballuni me versionet Fallen të disa prej personazheve më ikonë dhe më të fuqishëm të Marvel-it, duke përfshirë Venom, Sabretooth dhe madje edhe Hulk!
  • LUFTO, MENDO DHE JETO SI NJË SUPER HERO. Nga studio legjendare Firaxis Games vjen një RPG e thellë taktike ku luftoni dhe strategjikoni si një Super Hero! Krijoni skuadrën e përsosur dhe personalizoni aftësitë e tyre, duke shpalosur aftësitë dhe sulmet për të shkatërruar fushën e betejës. Jetoni jetën e Super Heroit në Abbey, bazën tuaj sekrete mistike dhe forconi lidhjet personale jashtë fushës së betejës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi