XBOX ONE F1 22

New
EA GamesSKU: 130446

Barcode: 5030939124961


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,749 Lek

Përshkrim

Hyni në epokën e re të Formula 1 në EA SPORTS F1 22, videoloja zyrtare e Kampionatit Botëror të Formula 1 FIA 2022. Zbrisni vendin tuaj për një sezon të ri pasi makinat e ridizajnuara dhe rregullat e ripërcaktuara ripërcaktojnë ditën e garës, testojnë aftësitë tuaja rreth Autodromit të ri Ndërkombëtar të Miami dhe shijoni shkëlqimin dhe magjepsjen në F1 Life.

Garoni një epokë të re të makinave të Formula 1 në F1 22. Merrni kontrollin e përvojës suaj të garës me opsionet zhytëse dhe të transmetimit për xhiro Formimi dhe Periudhat e Makinave të Sigurisë, Ndalesat interaktive në Pit dhe Garat Sprint krejtësisht të reja.

Një sistem i ri AI për lojtarë me më pak përvojë ju mban konkurrues në çdo garë. Zhbllokoni dhe tregoni supermakina, veshje, aksesorë dhe më shumë për të parë bota.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi