Vehicle PJ Masks Heroes vs Villains Battle Racers

HasbroSKU: 129788

Barcode: 5010993847730


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,699 Lek

Përshkrim

Vrapuesit PJ Masks Owlette vs Romeo janë gati të rrokullisen! Ky grup i mrekullueshëm automjetesh dhe figurash vjen me 2 makina mini PJ Masks dhe 2 figura veprimi artikuluese PJ Masks, në mënyrë që fëmijët të mund të vendosin figurën Owlette dhe automjetin e saj Owl Glider dhe figurën Romeo dhe automjetin e tij laboratorik kundër njëri-tjetrit në gara epike. Figurat mund të ulen në automjete, duke lejuar parashkollorët të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga argëtimi ose të imagjinojnë aventura të reja të tyre! Shifrat janë të përputhshme me grupet e luajtjes PJ Masks të pajisura me Hasbro Hero ID (secila shitet veçmas, në varësi të disponueshmërisë), të cilat njohin dhe reagojnë ndaj figurave 3 inç PJ Masks me drita, tinguj ose të dyja.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi