Patrol Patrol Vehicle Patro Patroller

New
Spin MasterSKU: 130528

Barcode: 778988387184


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,649 Lek

Përshkrim

Garoni në shpëtim me Patrol Patrol True Metal PAW! Ky mjet skuadre në shkallë të gjerë është automjeti më i madh PAW Patrol True Metal deri më tani, me gjatësi mbi 5" inç, madje vjen me një automjet ATV në shkallë Ryder 1:55, i cili mund të ngarkohet direkt në Patrol PAW! Thjesht ulni platformën e ngarkimit në pjesën e pasme, më pas drejtoni ATV-në e Ryder-it drejtpërsëdrejti në pjerrësi në automjet. Mbyllni rampën, më pas nisuni nga një mision shpëtimi emocionues në tjetrin! True Metal PAW Patroller mban cilindo nga automjetet PAW Patrol True Metal në shkallë 1:55 nga koleksioni juaj (makina lodrash shtesë shiten veçmas). Fëmijët e moshës 3 vjeç e lart do të shijojnë misione shpëtimi të pafundme të mbushura me aksion me këtë Patroller emocionues True Metal PAW. Për më shumë aventura shpëtimi me shpejtësi të lartë, kërkoni True Metal Ultimate Firetruck (shitet veçmas)! Lodrat PAW Patrol True Metal për djem dhe vajza janë dhurata perfekte për fansat e PAW Patrol. Jepni në jetë kohën tuaj imagjinative të lojës me Patrol PAW Patrol True Metal PAW!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi