Vehicle Hot Wheels Premium Car Culture Hyper Haulers Jeep Gladiator

MattelSKU: 129888

Barcode: 887961905922


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,199 Lek

Përshkrim

HOT WHEELS 2021 KULTURA PREMIUM CAR (F) HYPER TRANSPORTUES - Zgjidh dhe zgjidh!! Kjo asortiment premium i kulturave të makinave me modele në shkallë 1:64 është një domosdoshmëri për koleksionistët dhe entuziastët e rritur në mbarë botën. Përzierje unike nxjerrin në pah makinat e serisë që paraqesin kallëpe realiste, dekorime të nxehta dhe rrota që vlerësojnë adhuruesit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi