Vehicle Hot Wheels Jurassic World Dominion Stegosaurus

New
MattelSKU: 130489

Barcode: 887961945898


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,199 Lek

Përshkrim

Hot Wheels Jurassic World Dominion Stegosaurus
E keni pyetur ndonjëherë veten se si do të dukej personazhi juaj i preferuar si një automjet Hot Wheels?
Këto rrota të lezetshme sjellin fëmijë të të gjitha moshave disa nga personazhet më të dashur - në formë makine!
Shpejtoni në aventurat e reja në automjete në shkallë 1:64 të krijuara për të përfaqësuar personazhet ikonë nga pronat e preferuara argëtuese, duke përfshirë ikonat e filmave vizatimorë dhe lojërave.
Personazhet tuaj të preferuar vijnë me ngjyra dhe dekorime të pasura po aq dinamike sa fuqitë dhe personalitetet e tyre. Vraponi për t'u argëtuar ose shfaqni të preferuarat tuaja me krenari.
Secila shitet veçmas, në varësi të disponueshmërisë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi