Vehicle DC Comics Batman All Terrain Batmobile RC

Spin MasterSKU: 129753

Barcode: 778988376003


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,599 Lek

Përshkrim

Çojini misionet tuaja Batman në nivelin tjetër me Batmobile gjithë-Terrain në shkallën 1:15! Kjo telekomandë Batmobile ju lejon të vozitni nga toka në ujë dhe të vazhdoni përpara!
Ky automjet me telekomandë është ndërtuar me goma të performancës për performancë të pandalshme ndërsa garoni nëpër të gjitha terrenet! Uji, bora, balta, shkëmbi dhe bari nuk mund të krahasohen me Batmobile-in All-Terrain! Telekomanda me levë të dyfishtë 2,4 GHz është e rikarikueshme nga USB dhe përmban sensorë jashtë rrezes, kështu që ju do të dini kur Batmobili juaj duhet të qëndrojë në rreze, të rikarikojë dhe të kthehet në tokë!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi