USB Flash Drive 8 GB MediaRange 2.0 [12482]

Kurseni 30%
MediaRangeSKU: 117358

Barcode: 4260057124821


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 489 Lek Çmimi i rregullt699 Lek

Përshkrim

Flash disqet MediaRange ofrojnë cilësi dhe besueshmëri. USB-të tanë janë të përsosur për arkivimin dhe shkëmbimin e të dhënave. Lidhja USB ju lejon të përdorni të dhënat tuaja në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme - në çdo kohë, kudo. USB-të tanë kompakte janë të lehta për t'u bartur duke siguruar që të dhënat tuaja të jenë gjithmonë të disponueshme.
Kapaciteti: 8 GB
Ndërfaqja: USB 2.0
Shpejtësia e leximit: 13-17 MB/s
Shpejtësia e shkrimit: 4 MB/s
Paketimi: pako me një blister

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi