USB 32 GB SanDisk Ultra Flair 3.0 Black [13669]

SanDiskSKU: 118530

Barcode: 619659136697


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,399 Lek

Përshkrim

Përjetoni performancën USB 3.0 me shpejtësi të lartë deri në 150 MB/s1 me flash drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0. Transferoni skedarët më shpejt se disqet standarde USB 2.0. Me një kuti metalike të qëndrueshme, flash drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0 është i shkëlqyeshëm dhe i gatshëm për të përballuar goditjet e papritura. Ndani filmat ose muzikën tuaj, por jini të sigurt se skedarët privatë mund të qëndrojnë privatë. Mbrojtja e lehtë për t'u përdorur me fjalëkalim ju lejon të kufizoni se kush shikon skedarë të caktuar. Flash Drive SanDisk Ultra Flair USB 3.0 mbështetet nga një garanci e kufizuar pesëvjeçare

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi