Usb 32 GB SanDisk Ultra Dual Drive Type-C 150Mb/S[14204]

Kurseni 10%
SanDiskSKU: 122821

Barcode: 619659142049


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,349 Lek Çmimi i rregullt1,499 Lek

Përshkrim

Disku flash për pajisjet USB Type-C
Transferoni me lehtësi skedarët midis telefonave inteligjentë, tabletëve dhe kompjuterëve
Liro hapësirë në telefonin inteligjent Android (pajisja celulare kërkon portën USB Type-C dhe mbështetje On-The-Go (OTG))
Dizajni i anulueshëm me një lidhës të kthyeshëm USB Type-C dhe një lidhës tradicional USB
Performanca e USB 3.1 me shpejtësi të lartë deri në 150 MB/s shpejtësi leximi (kërkohet porta USB Type-C me USB 3.1, Gen. 1/USB 3.0 mbështetje. Bazuar në testimin e brendshëm; performanca mund të jetë më e ulët në varësi të pajisjes pritëse.)
Aplikacioni SanDisk Memory Zone për Android (i disponueshëm në Google Play; kërkohet shkarkimi dhe instalimi) ju lejon të menaxhoni dhe rezervoni me lehtësi përmbajtjen në smartphone dhe tabletin tuaj
Garanci 5-vjeçare e kufizuar nga prodhuesi

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi