Usb 16GB SanDisk 3.0 Dual Drive

Kurseni 10%
SanDiskSKU: 116848

Barcode: 619659143480


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 1,349 Lek Çmimi i rregullt1,499 Lek

Përshkrim

SanDisk Ultra Dual USB Drive 3.0 e bën të lehtë transferimin e përmbajtjes nga telefoni juaj në kompjuterin tuaj. Me një lidhës mikro-USB në njërën anë dhe një lidhës USB 3.0 në anën tjetër, disku ju lejon të lëvizni lehtësisht përmbajtjen midis të gjitha pajisjeve tuaja. Produktet SanDisk janë ndërtuar sipas standardeve më të larta dhe testohen me rigorozitet. Ju mund të jeni të sigurt në cilësinë, performancën dhe besueshmërinë e jashtëzakonshme të çdo produkti SanDisk.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi