USB 16 GB MediaRange Platinium 2.0 Mr 910

Kurseni 30%
MediaRangeSKU: 111523

Barcode: 4260057126214


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 699 Lek Çmimi i rregullt999 Lek

Përshkrim

Ky USB Flash Drive SanDisk Cruzer Blade ka një dizajn ultra kompakt, kështu që ju mund ta mbani lehtësisht të dobishëm në litarin ose zinxhirin e çelësit, në çantën tuaj të laptopit ose edhe vetëm në xhepin tuaj. Ka një shumëllojshmëri të kapaciteteve të ndryshme në dispozicion, kështu që ju do të jeni në gjendje të gjeni një që i përshtatet nevojave tuaja.

Mund ta përdorni diskun për të ruajtur, transferuar dhe rezervuar fotot, videot, dokumentet dhe skedarët e tjerë.
Ka një kapacitet prej 16 GB.
Përdor teknologjinë USB 2.0.
Ju mund të përdorni softuerin SanDisk SecureAccess për të kyçur diskun tuaj me mbrojtje me fjalëkalim dhe enkriptim, duke ju ndihmuar t'i mbani të dhënat tuaja private.
Ekziston një lak ku mund të lidhni diskun me një litar ose zinxhir çelësash.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi