Helikopter Ultra Drone H23.0 me shpejtësi me R/C

MondoSKU: 120642

Barcode: 8001011632688


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,849 Lek

Përshkrim

Përshkrimi i produktit: Teknologjia e integruar GYRO për të kontrolluar me saktësi shpejtësinë dhe qëndrueshmërinë. 3 kanale: Lart/Poshtë, Përpara/Prapa dhe kthehu majtas dhe djathtas. Karikoni me telekomandë ose me kabllo USB. Numri i kanaleve: 3. Efektet e dritës
Bateritë e kërkuara: 1 x Litium _ polimer i përfshirë
Mosha minimale: 3 muaj
Përmasat: 23x4x10,5 cm
Përmbajtja e kutisë: 1 x helikopter S5, 1 x telekomandë + 1 bateri 3,7 V/100 mA, një kabllo USB

-FREKUENCA A/B / GJIROSKOPI 6 AXIS/DRITA LED VEZIME/BATARIA LI POLY/3.7 V LI POLY/TELEKONTROLLI 3CH / Madhësia e produktit: 23 x 4 x 10.5 cm (lxwxh)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi