Trajnimi i vizorit Disney Pixar Lightyear Space Ranger

MattelSKU: 129938

Barcode: 194735069545


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,099 Lek

Përshkrim

Të bllokuar në një planet të paeksploruar, Buzz Lightyear dhe shokët e tij të ekuipazhit do të duhet të luftojnë bimët armiqësore, insektet gjigante dhe kërcënimin përfundimtar, Zurg, për të përfunduar misionin e tyre dhe për t'u kthyer në shtëpi. Fëmijët tani mund të stërviten për t'u bërë Space Ranger si Buzz Lightyear me këtë maskë trajnimi Space Ranger frymëzuar nga Disney dhe Pixar's Lightyear! Me këtë lodër emocionuese të veshur, fansat mund të rikrijojnë të gjithë eksplorimin, aksionin dhe aventurën nga filmi, duke e vënë veten në një rol kryesor.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi