Kaloni drejt lindjes

New
ChucklefishSKU: 130563

Barcode: 0811949033949


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,299 Lek

Përshkrim

Mirë se vini në botën simpatike të Lindjes - popullsia në rënie!

Shpëtoni nga kthetrat tiranike të shoqërisë nëntokësore dhe bashkohuni me dyshen e pamundur, Sam dhe John, në një aventurë emocionuese në tokën sipër. Në të ardhmen e afërt, shoqëria po shkon shpejt në rrugën e shkatërrimit. Një prani e panjohur, toksike është përhapur dhe ka helmuar ajrin. Ata që mundën të shpëtonin u dyndën në fshatrat e nëndheshme për të filluar një jetë të re.

Në Lindje do të zbuloni qytete të lezetshme, krijesa të çuditshme dhe miq të rinj edhe më të panjohur në vendbanimet e bukura por të çuditshme ndërsa udhëtoni nëpër botë!

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi