Mbajtëse e telefonit inteligjent Mandalorian Boba Fett

New
Cable GuysSKU: 130122

Barcode: 5060525894954


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,499 Lek

Përshkrim

Busti Cable Guy 3/4 i projektuar në Boba Fett nga Disney Lucasfilms Seriali televiziv Mandalorian - Në një bazament, me sistem rafti pushimi 8,5"" i gjatë i pajisur me një kabllo të tipit c 1,2 m për karikimin e pajisjes tuaj. E përputhshme me kontrollorët e Playstation, kontrollorët Xbox dhe shumicën e telefonave inteligjentë."

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi