Kryeshefi i mbajtësit të telefonit inteligjent

New
Cable GuysSKU: 130095

Barcode: 5060525893322


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,499 Lek

Përshkrim

E përputhshme me shumicën e kontrollorëve të konsolës së PlayStation, X-Box, Switch dhe retro. Mban të gjitha pajisjet e telefonit celular. Përfshin kabllo karikimi mikro USB 2 m (6 ft). Stiluar në "Master Chief" nga ekskluziviteti Halo. Përafërsisht. 20 cm i gjatë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi