Mbajtëse telefoni inteligjent Disney Mickey Mouse

New
Cable GuysSKU: 130094

Barcode: 5060525892745


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,499 Lek

Përshkrim

Djalë kabllor i projektuar në Mickey Mouse 8 inç i gjatë dhe vjen me një kabllo USB C 2 metra për të karikuar pajisjen tuaj.
E përputhshme me kontrollorët e Playstation dhe Xbox dhe shumicën e telefonave inteligjentë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi