Mbajtëse e telefonit inteligjent Batman

New
Cable GuysSKU: 130123

Barcode: 5060525893131


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,499 Lek

Përshkrim

Batman-i legjendar, mbrojtësi i Gotham City, i bashkohet një pjese të gamës sonë gjithnjë e më popullore Cable Guys, direkt nga universi Marvel. Kokë te këmbët me kostumin e tij të quajtur lakuriq, duke shfaqur forcën fizike mbresëlënëse dhe vendosmërinë e pandalshme, Batman do të mbajë në duar kontrolluesin tuaj të lojës, telefonin inteligjent ose çdo gjë tjetër që mund t'i vendosni, duke përdorur vullnet të jashtëzakonshëm. Ai nuk ka kufij. Nuk është se kush është poshtë, por ajo që bën ai që e përcakton atë.

E përputhshme me PlayStation, Xbox dhe shumicën e kontrollorëve të tjerë të konsolës

Mban shumicën e pajisjeve të telefonit celular

21cm (8”) i gjatë dhe përfshin kabllo karikimi USB 2m (6ft) mikro USB + tip C

Licencuar zyrtarisht nga DC

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi