Set Peppa Pig Peppas Beach Campervan

HasbroSKU: 129792

Barcode: 5010993930180


Çmimi:
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,449 Lek

Përshkrim

Fëmijët parashkollorë dhe adhuruesit e Peppa Pig të moshës 3 vjeç e lart do të jenë të kënaqur me lodrën e automjetit Peppa's Beach Campervan. Frymëzuar nga kampingu i familjes nga argëtimi, ai vjen me të katër figurat e familjes Pig - Peppa, Mummy Pig, Daddy Pig dhe vëllai i vogël George. Çatia (me njësinë e ruajtjes së bashkangjitur për dërrasën e sërfit të familjes!) hapet për të zbuluar dy sedilje stoli të lëvizshme. Dera e pasme paloset për të zbuluar një Barbecue. Rrotat rrotulluese i lejojnë fëmijët të shtyjnë furgonin përreth dhe të imagjinojnë aventura emocionuese në plazh për Peppën dhe familjen e saj.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Shikuar së fundmi